www.cvonline.hu

Banki Értékesítő

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus, lendületes banki értékesítői csapat tagja lenni?

Ne keress tovább – megtaláltad az állást, melyre vágytál!

Bankunk, a Magyar Cetelem Bank Zrt,

 mely a BNP Paribas Personal Finance hazai leányvállalata

határozatlan idejű munkaszerződéssel ambiciózus és karrierjét tudatosan építő munkatársat keres

munkakörbe.

A munkakör célja:

A beérkező személyi kölcsön és egyéb hiteligénylések telefonon keresztül történő minőségi kiszolgálása, az ügyfelek igényeinek felmérése és testreszabott, egyedi ajánlat elkészítése.

A munkatárs kiemelt feladatai:

  • a bank termékeinek értékesítése
  • gyors és pontos ügyfélkiszolgálás

A jelentkezés feltételei:

  • minimum középfokú végzettség
  • értékesítési szemlélet
  • ügyfél orientált, nyitott személyiség
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítás technikai ismeretek (Word, Excel)
  • ügyfélkezelési tapasztalat elvárás

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett jövedelem
  • fiatalos, jókedvű, motivált csapat
  • karrierlehetőség banki területen, multinacionális pénzintézetben
  • biztos háttér, kiemelkedő színvonalú munkakörülmények

Nálunk igazi lehetőséget kapsz a karrier építésre! Tégy próbát és jelentkezz!

fényképes szakmai önéletrajzzal, valamint a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Vár Rád egy lendületes, fiatalos Értékesítői Csapat!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő