www.cvonline.hu

BANKI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1183 napja lejárt

 A világ egyik vezető multinacionális pénzintézete, a Citibank Europe plc Magyarországi Fióktelepe direkt értékesítési szervezetének bővítéséhez

keresi azon

partnereit

Budapest, Debrecen, Nyíregyháza, Szolnok, Szeged, Eger, Miskolc, Pécs, Székesfehérvár
városokba,

  • Akik örömmel csatlakoznának az egyik legnagyobb, globális és helyi tapasztalatokkal rendelkező nemzetközi bankhoz
  • Akik keresik a lehetőségeket a fejlődésre, a szakmai és anyagi előrelépésre
  • Akiket motivál a progresszív, rendkívül ösztönző jutalékos rendszer
  • Akik vállalkozói szemléletmóddal rendelkeznek
  • Akik szorgalmas és kitartó csapatmunkára és önálló teljesítményre is képesek
  • Akik céljaik elérésében motiváltak.

Feladatok:

  • Meghatározott ügyfélszegmens feltérképezése (új potenciális ügyfelek felkutatása, szűrése, érdeklődők adatainak gyűjtése, kezelése, érdeklődések folyamatszemléletben történő nyomonkövetése)
  • Új ügyfelek felkeresése, időpontok egyeztetése, tárgyalások lebonyolítása
  • Lakossági banki termékek értékesítése
  • A pénzügyi kultúra fejlesztése, bankkártya-használat népszerűsítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, új kollégák mentorálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Vállalkozói jogviszony / számlaképesség
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Önállóan és csapatban történő, pontos, megbízható munkavégzés
  • Sikerorientált, szorgalmas, nyitott, meggyőző személyiség
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság, mobilitás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PSZÁF hatósági vizsga

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • Ingyenes szakmai képzések, átképzések
  • Versenyképes, ösztönző jutalékrendszer
  • Kiemelkedő termékportólió

  • Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.