www.cvonline.hu

Banki értékesítő

Partnerünk, melyet a magyarországi jelzáloghitelezési piac egyik meghatározó szereplője, budapesti irodájába keresi lelkes, tanulni vágyó új munkatársát az alábbi pozícióba:

Banki értékesítő munkatárs

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Telefonon történő értékesítés
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
  • Hívások adminisztrációja

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó hozzáállás
  • Hatósági erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/505-0216-os telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014