www.cvonline.hu

BANKI-BIZTOSÍTÁSI TERÜLETEN TELEFONOS MUNKATÁRS

  • A hirdetés 896 napja lejárt

munkakörbe keresünk sikeres csapatunk bővítése céljából

Biztosításközvetítői (vagy diplomával) ÉS Pénzügyi szolgáltatások közvetítői vizsgával (vagy banki szakügyintézői vagy közgazdász végzettséggel)rendelkező munkavállalót.

Feladat:

  • partnerünk meglévő ügyfeleinek a felkeresése telefonon,
  • ügyféligények feltérképezése,
  • új (az ügyfél számára is hasznos) szolgáltatások, termékek, kedvezőbb lehetőségek ismertetése; azok telefonon történő ajánlása és értékesítése,
  • a hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Biztosításközvetítői (vagy diploma) ÉS Pénzügyi szolgáltatások közvetítői vizsga (vagy banki szakügyintézői vagy közgazdász végzettség) megléte,
  • eredményorientált, nyitott, agilis, lelkes személyiség,
  • pénzügyi terület iránti érdeklődés,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

  • szakmai és anyagi megbecsülés, egyéni fejlődési lehetőség (mi valóban értékeljük megszerzett tudását),
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség egy nagy múltú cégnél (nem kell félnie, hogy megszűnik a munkahelye)
  • alkalmazotti munkaviszony,
  • rész- és teljes idős foglalkoztatás (4,6 vagy 8 órában),
  • ALAPFIZETÉS+ mozgó bér+ ösztönző jutalék,
  • azonnali kezdés lehetősége

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület (kiváló megközelíthetőséggel)

Kapcsolat:

Életrajzával ellátott pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kérjük, a tárgymezőbe beírni: „BBCA”

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő