Banki Back Office Munkatárs - magabiztos angol nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1077410
lejárt

Megbízható pénzügyi partnerünk részére keresünk Back Office munkatársat magabiztos Angol nyelvtudással határozatlan időre.

Feladatok:

  • A vállalati ügyfelek szerződéssel kapcsolatos ügyeinek intézése (angol nyelven)
  • Belső audittal, implementációval kapcsolatos kérdések megválaszolása emailben és telefonon keresztül
  • Speciális (cash management / treasury) tranzakciók kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal magyar és angol nyelven
  • Egyéb adminisztrációs teendők elvégzése

Elvárások:

  • Magabiztos, folyékony Angol nyelvtudás szóban és írásban
    (minimum középfokú szint, aktív nyelvhasználat)
  • Banki pozícióban eltöltött minimum 1 éves tapasztalat
  • MS Office erős felhasználói szintű tudás
  • Jó problémamegoldó, együttműködő és kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság és megbízhatóság

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalati bank mid vagy back office területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Banki termékek általános ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Befogadó, támogató közösség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.