www.cvonline.hu

Banki asszisztens (hitelügyintézési területen)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1078134
lejárt

Megtalálni az álom melót? Hidd el, lehetséges!

Kiegészítenéd elméleti tudásodat gyakorlati ismeretekkel? Cégünk fontosnak tartja, hogy a nálunk dolgozó gyakornokok felelősségteljes munkakört töltsenek be, ami leginkább hozzájárul az új és hasznos ismeretekre megszerzéséhez. Kiemelt figyelmet fordítunk gyakornokaink képességeinek továbbfejlesztésére. Gondolsz a jövődre? Ha felcsigáztuk a fantáziádat, csatlakozz a 150 főt számláló BB Gyakornoki Programunkba, amelynek egyik fő célja, hogy megtaláljuk azokat a tehetséges diákokat, akik a gyakornoki idő lejárta után főállású munkavállalóként is erősíthetik csapatunkat.

Feladatok:

  • Hatáskörbe rendelt hitelbírálati folyamat elvégzése
  • Egyedi ügyletek esetében egyeztetés a Lakossági Kockázatkezeléssel
  • Kimenő hívások indítása (munkáltatók és ügyfelek felé)

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jó problémamegoldó képesség és határozottság
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Rugalmasság
  • Legalább heti 20 óra vállalása (munkaidő: 8.00-16.20 közötti időszakban előre egyeztetett beosztás szerint)
  • Hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • órarendhez igazítható munkavégzési idő
  • betanulási időszak folyamatos segítségkérési lehetőséggel

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.