www.cvonline.hu

Banki Applikáció Programozó - Tanácsadó

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Szaúd-arábiai székhelyű, bankszektorban tevékenykedő megbízónk IND termékek területén tapasztalt IT szakembereket keres Riyadh városába, Szaúd-Arábiába

BANKI APPLIKÁCIÓ PROGRAMOZÓ - TANÁCSADÓ pozícióba
BANKI területre
Hosszú távra!

Feladatok - projekt típusa:

Hosszú távú munkalehetőség;
• Az új kolléga feladata megbízónk bank rendszerének mobil applikációjának átalakítása: az eddig használt helyett az IND mobilank applikációjának bevezetése;
• Támogatás nyújtása;
• Programozási feladatok;
Munka időtartama: minimum 1 év, de lehetőség van hosszabbításra is.

Elvárások a jelentkezővel szemben::

Erős társalgási szintű angol nyelvtudás (B2-C1);
• Releváns területen szerzett egyetemi végzettség;
4 év programozás terén szerzett tapasztalat;
2 év IND (Misys) applikációkkal kapcsolatos tapasztalat (OOP Programnyelv);
IND (Misys) applikációk átfogó ismerete;
Banki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
Motivált személyiség;
• Nyitottság külföldi munkavégzésre;
• Problémamegoldó képesség.

Amit megbízónk kínál:

Karrierlehetőség Szaúd-Arábiában;
• Pozíció egy elismert szaúd-arábiai banknál;
• Lehetőség új ismeretek elsajátítására;
• Kihívást jelentő, változatos feladatkör;
Lehetőség hazautazásra;
A sikeres jelölt számára megbízónk egy kiemelkedően magas kompenzációs csomagot biztosít, amely minimum 5000$ havonta, és akár a 30.000$ összeget is elérheti - tapasztalattól és teljesítménytől függően!

Amennyiben érdekli a pozíció és szeretne külföldön karriert építeni egy elismert szaúd-arábiai cégnél, küldje el jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajz formájában az alábbi elérhetőségre!

Küldje el pályázatát akár most!
Kontaktt:
Kitti Pákai
E-Mail: E-mail cím megjelenítése
Telefon: 06-30/597-3944
Skype: p.kitti.euwork
Web: Link megjelenítése