www.cvonline.hu

Banki alkalmazásfejlesztő (.NET) - Azonnali kezdéssel

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 876576
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Meglévő banki alkalmazások továbbfejlesztése, javítása és új alkalmazások fejlesztése hosszú távon.

Feladatkör, felelősségek:    Meglévő banki alkalmazások továbbfejlesztése, javítása és új alkalmazások fejlesztése hosszú távon.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat .NET környezetben

• Microsoft .Net Framework, ASP.Net webforms mélyreható ismerete

• C# nyelv és Visual Studio .Net alkalmazása

• ASP.NET, ASMX webservices technológiákban jártasság

• Több rétegű, objektum orientált alkalmazások fejlesztésében gyakorlat,

• Microsoft SQL szerver és SQL nyelv ismerete

• Webes technológiák, Web Services és XML ismerete

• Enterprise Architect, NHibernate alapszintű ismerete

• Alapos és körültekintő munkavégzés, komplex rendszerek fejlesztésében való jártasság

• Magas minőségű eredményekre és igényes munkavégzésre törekvés

Előnyt jelent:

• MVC, BizTalk Server tapasztalat,

• SharePoint Server 2007-2010-2013 programozási, bevezetési tapasztalat

• Háromrétegű architektúra ismeret

Nyelvtudás:    Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

• Lehetőség a legújabb technológiák használatára, sokszínű feladatok, változatos projektek

• Részvétel hazai és nemzetközi projektekben, K+F projektekben

• Családias, közvetlen munkahelyi hangulat

• Folyamatos tanulási lehetőség: szakkönyvek, tanfolyamok és belső képzések

• Rugalmas, ötletekre nyitott, fiatal vezetőség

• Jó csapat, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet építeni

• Vonzó fizetés, kafetéria rendszer, céges telefon, egyéb juttatások

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió