www.cvonline.hu

Banki adminsztrációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 791888
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi, banki szektorban tevékenykedő partnercégünk keres gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Levelezések bonyolítása, hívások kezelése
  • Panaszkezelés
  • Menedzserek munkájának támogatása
  • Ad-hoc adminisztratív teendők ellátása
  • Ügyfélvisszajelzések feldolgozása
  • Ügyféladatok kezelése
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Jó analitikus képesség
  • Megbízhatóság

Munkaidő: hétfő-péntek heti 40 órában, a nyári időszakban, azonnali kezdéssel.

Előnyt jelent:

  • Avaya program ismerete
  • További egy idegen nyelv ismerete
  • Vevőszolgáltai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Gyakornoki lehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.