www.cvonline.hu
Banki adminisztrációs munkatárs /Ügyfélszolgálati terület/
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.05.23.
Hirdetés azonosító: 1041012
lejárt

Megbízható pénzügyi partnerünk részére keresünk Back Office munkatársat határozatlan időre.

Feladatok:

  • Nagyvállalati ügyfél portfólió, dokumentáció kezelése:
    - Ügyfél/számlakondíciók beállításának kezdeményezése
    - Ügyfélszerződések megírása, kezelése
    - Banki igazolások kiállítása
  • Társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Hitelekkel kapcsolatos egyéb adminisztrációs teendők elvégzése
    (Szerződések, nyilatkozatok rendszerbe vezetése, archiválása)

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office erős felhasználói szintű tudás
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Jó problémamegoldó, együttműködő és kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság és megbízhatóság

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalati bank mid vagy back office területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Banki termékek általános ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Befogadó, támogató közösség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.