www.cvonline.hu

Banki adattárház rendszerszervező

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

banki adattárház rendszerszervező

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladat:

  • Operatív adattárház és a közös ügyféltörzs rendszerszervezési, tervezési feladatainak ellátása
  • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás, üzleti követelmények, igények felmérése és rendszerezése
  • Kapcsolódó rendszerekkel interfészek tervezése
  • Külsős fejlesztők munkájának irányítása
  • Tesztelés, élesítés irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Pénzintézeti gyakorlat, tapasztalat
  • Adatbázis kezelők, SQL ismerete
  • Projekttapasztalat, informatikai rendszerfejlesztési tapasztalat

Előny:

  • PLSQL, Web service, Java ismeret
  • Adattárház építési tapasztalat
  • Informatikai szállító cégnél szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. január 22.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő