www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Banki adattárház és ügyféltörzs szervező

Feladatok

  • Operatív adattárház és a közös ügyféltörzs rendszerszervezési feladatainak ellátása
  • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás, üzleti követelmények, igények felmérése és rendszerezése
  • Kapcsolódó rendszerekkel interfészek tervezése, egyeztetése
  • Külsős fejlesztők munkájának irányítása
  • Tesztelés, élesítés irányítása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Pénzintézeti gyakorlat, tapasztalat
  • Adatbázis kezelők, SQL ismerete
  • Projekttapasztalat, informatikai rendszerfejlesztési tapasztalat

Előnyök

  • PL/SQL, Web service, Java ismeret
  • Adattárház építési tapasztalat
  • Informatikai szállító cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb adatvagyonának kezelése, elemzése
  • Szakmai fejlődést biztosító projektekben való részvétel
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat csoport
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Banki szakértő, IT / Informatika, It szakértő, Rendszerfejlesztő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű