www.cvonline.hu
Banki adatrögzítő 3 hónapra
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1098396

Megbízónk, Magyarország egyik piacvezető bankja részére keresünk munkatársakat határozott időre az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Postán érkezett dokumentumok beazonosítása
  • Hitel szerződésszám kikeresése
  • Adatok rögzítése a banki rendszerben

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság és precizitás
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozott idejű szerződés - előreláthatólag 3 hónapra

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 óra
  • Lehetséges kezdés: azonnal

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.