www.cvonline.hu

Bankgarancia és okmányos ügyletek specialista

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

A Vállalati finanszírozásban Magyarország meghatározó piaci szereplője, a dinamikusan fejlődő Global Transaction Banking (GTB) üzletágunk új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

6 hónapos határozott idejű szerződéssel, 2015. augusztusi kezdéssel

Feladatok:

  • belföldi és nemzetközi garanciák kibocsátása,  teljes körű ügyintézése
  • kapott bankgaranciák avizálása, teljes körű ügyintézése
  • okmányos ügyletek (akkreditívek és okmányos beszedvények) ügyintézése
  • társosztályokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • min. középfokú szakirányú végzettség/ szakképesítés
  • több éves, kereskedelmi banknál garancia és/vagy okmányos területen szerzett szakmai gyakorlat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás (szakmai szókincs)
  • német nyelvtudás előnyt jelent
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • önálló munkavégzés
  • pontosság
  • alaposság
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű