www.cvonline.hu

Bankgarancia Csoport vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1082262

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat.

Feladatok:

• bankgarancia ügyletek feldolgozásának ellenőrzése,
• belföldi és nemzetközi bankgarancia ügyletek kibocsátásában, feldolgozásában, véleményezésében való aktív részvétel,
• belföldi és nemzetközi bankgarancia ügyletek átfogó támogatása, kapcsolódó dokumentáció véleményezése,
• Garancia Csoport tagjainak irányítása (felkészítés, értékelés, utánkövetés, fejlesztési terv megfogalmazása;
• kapcsolattartás az értékesítési üzletágakkal, ügyfelekkel;
• belföldi és nemzetközi bankgarancia termékhez tartozó rendszerek, folyamatok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, karbantartása;
• eseti feladatok

Elvárások:

• szakirányú felsőfokú végzettség vagy középfokú szakirányú képesítés,
• hasonló munkakörben szerzett (preferáltan több, mint 5 év) tapasztalat,
• bankgarancia termékek, azok jogi hátterének ismerete;
• bankgaranciákra vonatkozó nemzetközi szokványok, szabványok és jogszabályok naprakész ismerete;
• szakmai angol nyelvismeret,
• vezetői készségek;
• irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
• jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
• jó problémamegoldó és döntési képesség,
• önállóság,
• pontosság,
• ügyfélorientáltság,
• rugalmasság

Amit kínálunk:

• jogi ismeretek
• egyetemi jogi végzettség,
• egyéb nyelv ismerete

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a