www.cvonline.hu

Bankfióki ügyintéző

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 907519
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy érdi telephellyel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat bankfióki ügyintéző pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Dokumentum kezelési feladatok végzése
  • Egyéb, ad-hoc jellegű adminisztratív teendők ellátása
  • Ügyfelek alapszintű tájákoztatása

Elvárások:

  • Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Nyugodt kommunikáció
  • Konfliktuskezelő képesség, stressztűrés
  • Gyors tanulási képesség, pénzügyi termékek gyors megértése és átlátása

Előnyt jelent:

  • Pénzügy szakos végzettség, tanulmány
  • Nappali, esti, levelezős tagozat vagy passzív hallgatói jogviszony megléte

Amit kínálunk:

  • Munkaszerződés: 2 hónap határozott időre

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

  • Szakmai tapasztalatszerzés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése