www.cvonline.hu

BANKFIÓKI TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozíciókba, az alábbi városokba:

Budapest, Budaörs

Az új munkatárs feladatai:

  • banki és biztosítási termékek aktív értékesítése,
  • meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálása, keresztértékesítés,
  • hitelezési és befektetési szaktanácsadás,
  • részvétel a fióki back office feladatok végrehajtásában.

 Az ideális pályázó:

  • felsőfokú vagy szakirányú középfokú végzettség,
  • banki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló értékesítési képesség,
  • ügyfélorientáltság,
  • kitűnő kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség,
  • magabiztos felhasználói MS Office tudás.

 Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • jelzáloghitel termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • értékpapír jogi vizsga megléte,
  • valutapénztáros és valuta-ügyintéző képzettség,
  • azonnali munkába állás.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció_város”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő