www.cvonline.hu

Bankfióki tanácsadó - Szeged, Széchenyi tér

  • Az állásajánlat lejárt.

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Bankfióki tanácsadó - Szeged, Széchenyi tér munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Lakossági ügyfélkörben banki termékek értékesítése, az említett ügyfélkör kiszolgálása.
  • Vegyen részt az ügyfelek magas szintű kiszolgálásában, aktívan mérje fel az ügyfelek pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeit a sikeres értékesítés érdekében;
  • Bővítse a fiók ügyfélkörét - aktív akvizíció;
  • Saját ügyfélkörének ápolása - aktivizálása;
  • Telefonos megkeresések - utánkövetés biztosítása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • 1-2 év ügyfélszolgálati vagy értékesítési tapasztalat.

Személyiségbeli elvárások

  • Kiválóan kommunikál, és könnyen teremt új kapcsolatokat;
  • Ügyfélközpontú, akit az értékesítési kihívások lehetősége lelkesít;
  • A csapatmunka és a sokrétű problémák / feladatok megoldása motiválja;
  • Talpraesett, munkáját és személyiségét dinamizmus jellemzi;
  • Szabálykövető magatartás jellemzi.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Forint és valuta pénztárosi vizsga előny;
  • Értékpapír jogi vizsga előny.

Állás adatai

Állás azonosító: 3176
Pozíció pontos megnevezés: Bankfióki tanácsadó - Szeged, Széchenyi tér
Munkavégzés helye: Szeged
Szakterület: Lakossági Értékesítési Igazgatóság
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Munkavégzés helye Szeged
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeged