www.cvonline.hu

Bankfióki tanácsadó - Debrecen Belváros

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Lakossági ügyfélkörben banki termékek értékesítése, az említett ügyfélkör kiszolgálása.
  • Vegyen részt az ügyfelek magas szintű kiszolgálásában, aktívan mérje fel az ügyfelek pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeit a sikeres értékesítés érdekében;
  • Bővítse a fiók ügyfélkörét - aktív akvizíció;
  • Saját ügyfélkörének ápolása - aktivizálása;
  • Telefonos megkeresések - utánkövetés biztosítása

Mit várunk?
Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-2 év ügyfélszolgálati vagy értékesítési tapasztalat;

Személyiségbeli elvárások:

  • Kiválóan kommunikál, és könnyen teremt új kapcsolatokat
  • Ügyfélközpontú, akit az értékesítési kihívások lehetősége lelkesít
  • A csapatmunka és a sokrétű problémák / feladatok megoldása motiválja
  • Talpraesett, munkáját és személyiségét dinamizmus jellemzi
  • Szabálykövető magatartás jellemzi

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Forint és valuta pénztárosi vizsga előny;
  • Értékpapír jogi vizsga előny

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a Jelentkezés gombra kattintva.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar