www.cvonline.hu

Bankfióki szaktanácsadó

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Pályát módosítanál vagy pályakezdőként keresed álmaid munkahelyét, érdekel a bankszakma?
Ragadd meg a lehetőséget a változtatásra!
Gyere hozzánk
BANKFIÓKI SZAKTANÁCSADÓNAK!

Miért pont az FHB?

  • A család bankjaként küldetésünk, hogy megismerjük a családokat, felismerjük sokféleségüket. Hogy a történetek részesei és a célok segítői lehessünk.
  • Felismerjük, milyen sokféle megoldás létezik és szolgáltatásainkkal, termékeinkkel, megbízhatóságunkkal és odafigyelésünkkel mindenki számára megtaláljuk a megfelelőt.
  • Bankfióki tanácsadóként munkatársaink pénzügyi szaktanácsadást nyújtanak, új és meglévő ügyfeleinket magas szinten szolgálják ki, banki és biztosítói termékeket értékesítenek.
  • A rendszeres oktatásokkal és a gyakorlatias értékesítési segédanyagokkal kézzel fogható támogatást biztosítunk tanácsadóinknak.
  • Egyéni teljesítményen alapuló, előre tervezhető és nyomon követhető juttatási csomagot kínálunk.
  • Bankfióki tanácsadóinkat munkaviszonyban alkalmazzuk.

Küldd be jelentkezésedet, ha:

  • vannak céljaid és kész is vagy tenni értük,
  • ügyfél-orientáltság jellemez, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességed kitűnő,
  • pontosan, precízen dolgozol, képes vagy egyszerre koncentrálni az ügyfélkezelésre és a kapcsolódó adminisztrációra,
  • gyorsan sajátítasz el új ismereteket, igényed van a folyamatos tanulásra,
  • tudsz önállóan felelős döntéseket hozni,
  • markáns tervszámok nyomása alatt is képes vagy hosszútávon jól teljesíteni,
  • magabiztosan használod a számítógépet, kezelsz programokat.

A munkavégzés helye valamely Budapesti bankfiókunk. Részletes listát, valamint társaságunkról és termékeinkről információt a Link megjelenítése oldalon találsz.
Ha mindezek alapján úgy érzed, minket keresel, mi pedig Téged, önéletrajzodat és motivációs leveledet tartalmazó pályázati anyagodat a fizetési igény megjelölésével küldd el az az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesd fel a nevedet és hivatkozz a FHB201506 számra az alábbiak szerint: „Neved_FHB201506”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves