www.cvonline.hu

Bankfióki pénztáros

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 987968
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy bajai telephellyel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat bankfióki pénztáros pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Forint készpénzbefizetési tranzakciók lebonyolítása
  • Pénztárkezelés
  • Ügyfelek alapszintű tájákoztatása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Budapesti oktatás vállalása (Várhatóan november elején 2-3 nap, szállás és étkezés biztosítva)

Előnyt jelent:

  • Pénztárosi, különösen banki pénztárosi tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Munkaszerződés: 2015.12.31-ig határozott időre
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • Akár szakmai gyakorlatkénti teljesítésére is van lehetőség

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése