www.cvonline.hu

Bankfióki hitelezési tanácsadó - Szolnok

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Bankfióki hitelezési tanácsadó - Szolnok munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Jelzáloghitelek befogadása, feldolgozása, bírálata;
  • Vegyen részt az ügyfelek magas szintű kiszolgálásában, aktívan mérje fel az ügyfelek pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeit a sikeres keresztértékesítés érdekében;
  • Bővítse a fiók ügyfélkörét aktív akvizíció;
  • Saját ügyfélkörének ápolása - aktivizálása;
  • Naprakész termék és ügyvitel-, rendszerismeret az ügyfélkiszolgálás és termékértékesítés hatékonysága érdekében.

Mit várunk?
Szakmai elvárások:

  • Min. 1 éves lakossági jelzálog hitelezési tapasztalat elengedhetetlen (banki oldalról);
  • Minimum középfokú végzettség;
  • 2-3 év értékesítési tapasztalat.

Személyiségbeli elvárások:

  • Kiválóan kommunikál, és könnyen teremt új kapcsolatokat;
  • Ügyfélközpontú, akit az értékesítési kihívások lehetősége lelkesít;
  • A csapatmunka és a sokrétű problémák / feladatok megoldása motiválja;
  • Talpraesett, munkáját és személyiségét dinamizmus jellemzi;
  • Szabálykövető magatartás jellemzi.

Felkeltettük az érdeklődését?
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezés gombon keresztül.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő