www.cvonline.hu
Bankfióki adminisztrácis munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 907904
lejárt

Magyarországi egyik piacvezető bankcsoportjához keresünk munkatársakat Sopronba.

Feladatok:

 Feladatok:

  •     Ügyfél/ügylet kikeresése az ügyféllistából,
  •     Ügyfelek azonosítása a folyamatnak megfelelően,
  •     Az ügyfél által kitöltött nyomtatvány teljeskörűségének ellenőrzése, segítségnyújtás a kitöltésben,
  •     Ügyfelek tájékoztatása a központi tájékoztató anyagok alapján, kérdések megválaszolása,
  •     Szükség esetén panasz, reklamációk továbbítása a központi szakértői csoport részére,
  •     Nyomtatványok rendszerezése, belső postázása,
  •     Felmerülő egyéb adminisztráció feladatok ellátása

Elvárások:

 Elvárások:

  •     Érettségi,
  •     Banki/ügyfélszolgálati/adminisztrációs területen megszerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk,
  •     Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  •     Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  •     Pontosság és precizitás,
  •     Segítőkészség, türelem,
  •     Határozott idő vállalása.

Amit nyújtunk:

  •  Amit kínálunk
  •     kellemes munkahelyi légkör
  •     fejlődési lehetőség
  •     nagy vállalati háttér
  •     korrekt bérezés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.