Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Bankcsoport finanszírozási szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Leányvállalatoknak (hazai és külföldi bankok, faktoring- és lízingcégek stb.) nyújtott hosszú lejáratú finanszírozási ügyletek kezelése egész élettartamukon keresztül:

            - finanszírozási konstrukció kialakítása,
            - szerződéskötés magyar és angol nyelven,
            - ügyletek nyilvántartása különböző tranzakciós rendszerekben;

  • Az ügylet élettartama alatt felmerülő feladatok ellátása és kapcsolódó transzferárazási kérdések kezelése;
  • Kapcsolódó szabályozás figyelemmel kísérése, az ennek megfelelő optimális finanszírozási struktúra kialakítása;
  • A kezelt ügyletek állományára és eredményére vonatkozó tervezés.

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú iskolai végzettség;
  • Magas szintű angol nyelvtudás;
  • MS Excel, Word, PowerPoint ismerete;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Analitikus gondolkodás;
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előny:

  • Hasonló területen (correspondent banking, vállalati hitelezés) szerzett tapasztalat;
  • Transzferárazási ismeretek;
  • Jogi ismeretek.

Jelentkezési határidő: 2016. június 07.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson  a Jelentkezés gombra kattintva!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő