www.cvonline.hu

Bankbiztosítási termékmenedzser

  • A hirdetés 266 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. Lakossági Hitelezési Igazgatóság

Bankbiztosítási Csoportja

határozott időre munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Vezető kereskedelmi bank lakossági üzletágában bankbiztosítási termékfejlesztés
  • Értékesítés támogatás és utánkövetés
  • Új, innovatív termékek bevezetése
  • Versenytársfigyelés
  • Leányvállalatok szakmai támogatása
  • Elemzések, riportok készítése a menedzsment részére
  • Kapcsolattartás és együttműködés a biztosító partnerrel

Elvárások:

  • gazdasági egyetemi vagy főiskolai diploma
  • biztosítónál, banknál vagy termékmenedzsment területen szerzett min. 3 éves szakmai ismeret
  • biztosítási termékek ismerete előnyt jelent
  • magabiztos angol nyelvtudás (min. középfok)
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kreativitás, önálló munkavégzési képesség
  • proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok
  • versenyképes juttatás
  • fiatalos csapat

Jelentkezési határidő: 2016. április 22.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű