www.cvonline.hu

Bankbiztonsági vezető

  • A hirdetés 859 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Csapatunkba keresünk Bankbiztonsági vezetőt.

Szervezeti hely:

Az Operatív Divízió Vezetőjének közvetlen irányítása alá tartozik

Irányított szervezeti egységek:

  • Fizikai biztonság és visszaélés menedzsment
  • IT biztonság és üzletmenet-folytonosság

Főbb feladatok:

  • A helyi biztonsági szervezet és architektúra áttekintése, fejlesztése, minőségbiztosítása
  • Koordinálja az üzletmenet folytonosság biztosítása érdekében szükséges infrastruktúra implementálási és karbantartási, tervezési és szervezési feladatokat
  • A biztonsági incidensek kivizsgálásának és megoldásának biztosítása, a működés további akadályozása nélkül
  • A bank biztonságával kapcsolatos összes tevékenység koordinálása és menedzselése, az érintett területek támogatása mellett
  • A helyi biztonsági szabályozások monitoringja, részvétel a vonatkozó belső utasítások kialakításában és aktualizálásában a csoport irányelveknek megfelelően
  • A biztonsági szabályzatok megsértése esetén alkalmazandó válaszok, intézkedések kezdeményezése
  • Adatbiztonsági politikák és eljárások meghatározása és alkalmazása a csoport irányelvek alapján és azoknak megfelelve
  • Visszaélési események kivizsgálásának, kezelésének, a válaszintézkedések koordinációjának biztosítása
  • A fizikai biztonság megfelelő szintjének biztosítása az emberek, kritikus információ, és eszközök védelméhez
  • Folyamatosan gondoskodik a Bank által alkalmazott külső szolgáltatók biztonsági ellenőrzésének elvégzéséről, részt vesz a Bank által kiírt és a szakterületet érintő tenderek elbírálásában
  • Fejlesztési, optimalizációs javaslattétel a szakterület felelősségi körét érintő folyamatok esetében

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Szakirányú (pénzügyi, közgazdasági, műszaki, jogi) főiskolai, egyetemi végzettség,
  • CISM és vagy CFE oklevél előny
  • min. angol és/vagy német szakmai középfokú tárgyalóképes nyelvtudás
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • min. 3 éves banki és IT auditori / CFE tanácsadói + 3 éves banki szakmai tapasztalat
  • Banküzemhez kapcsolódó számítástechnikai rendszerek általános ismerete
  • Büntetőeljáráshoz kapcsolódó alapvető jogi ismeretek
  • Informatikai visszaélésekkel kapcsolatos ismeretek
  • Üzletmenet-folytonossággal kapcsolatos ismeretek

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • magasfokú problémamegoldó képesség
  • lényeglátás
  • kooperációs készség
  • csapatmunka
  • határozottság, probléma analízis
  • proaktivitás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol