Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Bankbiztonsági Task Force munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Az OTP Bank Nyrt. által kibocsátott kártyákkal és az OTP Bank Nyrt. elfogadói hálózatában idegen kártyákkal végrehajtott tranzakciók monitorizása 7x24 órás munkarendben.
  • A napi tranzakció-monitoring végzése során a bankkártyás visszaélések kiszűrése és a károk minimalizálása érdekében a szükséges intézkedések végrehajtása
  • A bankkártyás visszaélések kivizsgálása.
  • Együttműködés és kapcsolattartás a nyomozóhatóságokkal, a magyar és külföldi pénzintézetekkel, bankkártya társaságokkal.
  • A tevékenységhez kapcsolódó adatbázisok kezelése, elemzése, karbantartása és saját levelezések nyilvántartása, irattározása.
  • Önképzés, tudásanyag folyamatos gyarapítása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki/technikai/informatikai, vagy gazdasági /pénzügyi)
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • Elemző képesség, jó problémamegoldó készség, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikáció, valamint átlagosnál magasabb stressz és monotonitástűrés
  • Csapatmunkában való munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú pénzügyi/informatikai végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú nyelv ismeret

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 11.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő