www.cvonline.hu

Bankakvizíciós junior munkatárs

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

Belföldi és külföldi bankakvizíciókkal foglalkozó belső tanácsadói csapat tagjaként:

  • Részvétel akvizíciós célországok, célpontok elemzésében, vizsgálatában,
  • Értékelési modell készítésében való aktív részvétel,
  • Akvizíciós projektek támogatása, koordinálása, az adatgyűjtéstől a konkrét javaslatok megfogalmazásáig,
  • A bankcsoport felsővezetői részére előadás, prezentáció, javaslatok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség,
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete,
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Magas szintű elemzői készség,
  • Dinamizmus, kezdeményező készség,
  • Strukturált gondolkodás,
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt.

Előnyök:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeretek,
  • Projekt feladatok koordinálásában szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat,
  • Vezetési tanácsadói tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2015. május 28.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő