www.cvonline.hu

Bádogos szakember - Ausztria

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1015697

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Hosszútávra, kedvezményes szállás biztosításával és versenyképes bérezéssel.
Feladatok:

  • Bádog homlokzat készítése
  • Kémény és ereszcsatornák készítése, összeszerelése

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (Bádogos, tetőfedő bádogos)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1-amely a telefonos interjú során tesztelnek)
  • Saját autó

Juttatások:
  • Osztrák alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított szállás
  • Versenyképes osztrák fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Ausztria – Oberösterreich/ Rohrbach/Linz/Uhrfahr
  • Munkakezdés: 2016 márciustól

Előnyök:
  • Külföldön szerzett szakmai tapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld