www.cvonline.hu
Backup / Storage Expert (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.04.
Hirdetés azonosító: 819378
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Ügyfelünknek, egy bécsi telekommunikációs szolgáltatónak, keresünk

Backup / Storage Expert

munkakörbe megfelelő szakembert.

Ügyfelünk jelenleg számos szakembert keres Backup / Storage területre, így az egyes pozíciók pontos feladatkörei, a jelentkezők skilljeihez lesznek majd igazítva, úgyhogy ha szívesen dolgozna ilyen területen, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • A Backup- és Storage infrastruktúra üzemeltetése és adminisztrációja
  • Új technológiák követése, értékelése
  • Új Backup és Storage megoldások fejlesztése, bevezetése
  • Troubleshooting
  • Az infrastruktúra dokumentálása

Elvárások

  • Műszaki végzettség és/vagy a pozícióval egybevágó szakmai tapasztalat
  • Mélyreható és szerteágazó Storage és Backup ismeret
  • Vállalti biztonsági rendszerek területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készségek
  • Önálló és megoldás-orientált munkavégzés

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, egy a szakmai előrelépést támogató környezetben.

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Bécs
  • Kezdés: 2014 nyár/ősz
  • Hossz: hosszútávú
  • Nyelvtudás: Angol és/vagy Német (ideális esetben mindkettő)

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld