www.cvonline.hu
Backend webfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 907208
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünkhöz keresünk megfelelő jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Tomcat-alapú webalkalmazás termékké fejlesztésében való részvétel
  • Agilis fejlesztői csapatban való munkavégzés

Elvárások

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
  • Java/Java EE (és Spring) programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Jártasság MyEclipse/Eclipse fejlesztői környezetben
  • Jártasság Apache/Tomcat webszerverekek használátában
  • Tapasztalat webes technológiák terén (JSP, AJAX, JavaScript, jQuery, CSS3, HTML5)
  • Legalább 1-3 év fejlesztői tapasztalat a fenti technológiák használatában
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság külföldre

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Debian csomagok készítésében szerzett jártasság
  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálnak

  • Változatos és érdekes projektek kutatási és fejlesztési területen, nemzetközi környezetben
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria csomag
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába
  • Részmunkaidős foglalkoztatás lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió