www.cvonline.hu

Backend (Java) fejlesztő (B70bjf)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, II. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Backend (Java) fejlesztő

Partnercégünk egy magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó, külföldi partnerkapcsolatokkal rendelkező vállalat, csapatukba keresünk Backend fejlesztő kollégát, erős Java-s háttérrel.

Pozíció azonosító: B70bjf
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • E-commerce rendszerek backendjének tervezése és fejlesztése
  • Együttműködés a többi fejlesztővel a cross-funkcionális csapatokban
  • Junior fejlesztők mentorálása
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, akár komplex változtatásokra

Elvárások

  • Webes és Java fejlesztésben szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
  • Spring vagy JEE ismeret
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, proaktivitás, újítási szemlélet és szándék
  • Analikus gondolkodásmód

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Barátságos és inspiráló munkakörnyezet
  • Modern, belvárosi iroda
  • Kutya- és biciklisbarát munkahely
  • Folyamatos képzés, konferenciák
  • Egyéni szabadság, újszerű ötletek alkalmazásának lehetősége a fejlesztési projektek során
  • Stabil céges háttér

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol