www.cvonline.hu

Backend fejlesztő

  • A hirdetés 680 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keresünk pár éves szakmai tapasztalattal és alapfokú szoftverfejlesztési tudással rendelkező

munkatársat egy most induló redszerfejlesztési projekthez.

Feladatok

  • Új fejlesztési feladatok tervezése és kivitelezése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése,
  • belső kommunikáció, belső ügyfelek kiszolgálása,
  • traffic/kapacitás management,
  • egyéb projekt fázisokban való részvétel - tesztelés, hibajavítás, üzemeltetés,
  • munkaszervezés, a porgamozási feladatok tervezése és ütemezése.

Elvárások

  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • szoftverfejlesztési ismeretek (elsősorban .NET, HTML5/CSS, JavaScript, de minden más programozási nyelv ismerete is előny jelent),
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő