www.cvonline.hu

Backend fejlesztő

  • A hirdetés 1017 napja lejárt
Ügyfelünk, egy nemzetközi piacon is sikeres magyar tulajdonú IT szoftverfejlesztő és üzemeltető vállalkozás keres szakembert backend fejlesztő pozícióba.

Feladatok:
  • meglévő rendszereink karbantartása, újratervezése, refaktorálása, tesztelés/telepítés automatizálása
  • új alkalmazások, komplex rendszerek (elsősorban) backend részének tervezése, megvalósítása
Elvárások:
  • python/django alapos, naprakész ismerete
  • 3+ éves tapasztalat webalkalmazások fejlesztésében
  • linux user+ /admin szintű ismerete
  • svn, git, PostgreSQL, REST, caching, assets handling tapasztalat
  • automatikus tesztelésben/telepítésben szerzett tapasztalatok
  • HTML5, CSS3, javascript
Előny:
  • 3+ éves tapasztalat frontend fejlesztésben, framework-ök, lib-ek használatában (AngularJS, Backbone, jQuery(s), Bootstrap)
  • haladó linux admin tapasztalatok / DevOp készségek
  • elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalatok
  • hardverek illesztésben szerzett tapasztalatok
  • cloud szolgáltatások ismerete, aktív használata
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • kiemelkedő juttatási csomag és jutalékrendszer
  • változatos és kihívást jelentő, izgalmas feladatok
  • modern, multinacionális környezet
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika