www.cvonline.hu

Backend fejlesztő

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Backend fejlesztőt keresünk minimum 2 éves tapasztalattal

Feladatok

     Új, CMS alapú weboldalak és portálrendszerek tervezése és fejlesztése

     Bekapcsolódás Symfony2 alapú rendszerek fejlesztésébe

     meglévő és új php modulok fejlesztése és karbantartása

Elvárások

     Magabiztos PHP 5.3+ és MySQL tudást, alapvető HTML és CSS ismereteket

     Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatot

     Gyakorlat Symfony2, Doctrine2 és általános Symfony2 modulok használatában

     GIT verziókövető ismerete

     Közepes szintű Javascript ismeret (legalább jQuery gyakorlati ismerete)

     Webservice-ek integrálásában szerzett tapasztalat

     Webes alkalmazás tervezésében szerzett tapasztalat, önállóság

     közepes angol nyelvtudás (legalább írásban)

Előnyt jelent:

     OOP programtervezési minták készségszerű használata

     Linux felhasználói szintű ismerete

     Unit-testing, TDD gyakorlattal

     MongoDB használatában szerzett tapasztalat

     Frontend technológiákban szerzett tapasztalat

     Concrete5/Sonata CMS ismerete

Amit nyújtunk:

     Fiatalos csapat

     Versenyképes bér

     Kávé minden mennyiségben

     Jól megközelíthető budai iroda

     Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

     Rendszeres csapatépítő programok, jó társaság

A jelentkezés módja:

     Küldd el jelentkezésed e-mailen a lenti címre, csatolva nettó bérigényedet is tartalmazó fényképes önéletrajzodat.

Helyek Budapest
Baranya
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol