www.cvonline.hu

Backend fejlesztő

  • A hirdetés 190 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keresik a következő pozícióba új munkatársukat: Backend fejlesztő

Feladatok

  • Technikai specifikáció és dokumentáció készítése, felhasználói kérések rögzítése
  • J2EE alkalmazások tervezése és implementálása a platform elvárásainak megfelelően
  • Fejlesztések felügyelete, specifikáció felülvizsgálata, ahol szükséges
  • Cégen belüli Java fejlesztők ellenőrzése és hibaelhárítás
  • Fejlesztés és deploy hatékonyságának javítása
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserrel és a megrendelővel, ha szükséges külső szoftverfejlesztő csapatokkal
  • Felhasználóbarát elveket alkalmazni a felhasználói élmény növelése érdekében
  • Naprakész tudás a feltörekvő frontend web-alapú/mobil technológiákból és készség szintű bemutatása
  • K+F projektek vezetése új keretrendszerek és megoldások keresése a meglévő problémákra

Elvárások

  • Minimum 6 év tapasztalat üzleti applikáció szoftverfejlesztésének területén
  • Web alapú technológiák alapos ismerete, elosztott és többrétegű architektúrájú alkalmazások fejlesztése Java és J2EE alapon
  • Alapvető Linux és Unix ismeret
  • Apache Tomcat 7.0 alapú alkalmazások (szerver/web) alapos ismerete
  • AJAX technológiával, dinamikus kulcs alapú keresések ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Egy könnyen elérhető, nyugodt és kényelmes iroda Budapest szívében
  • Legújabb technológiai, trendeket megismerése
  • Csatlakozás egy nemzetközi csapathoz
  • Lehetőség arra, hogy bizonyíthasd a csocsó készséged
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő