www.cvonline.hu

Backend Fejlesztő - INTS/14/34

  • A hirdetés 118 napja lejárt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, webfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Backend fejlesztő

munkatársakat

Junior és tapasztaltabb kollégákat is szívesen várunk!

Feladatok:

  • Új, CMS alapú weboldalak és portálrendszerek tervezése és fejlesztése
  • Bekapcsolódás Symfony2 alapú rendszerek fejlesztésébe
  • Meglévő és új PHP modulok fejlesztése és karbantartása

Elvárások:

  • Magabiztos PHP 5.3+  és MySQL tudás, alapvető HTML és CSS ismeretek
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat Symfony2, Doctrine2 és általános Symfony2 modulok használatában
  • GIT verziókövető ismerete
  • Közepes szintű Javascript ismeret (legalább jQuery gyakorlati ismerete)
  • Webservice-ek integrálásában szerzett tapasztalat
  • Webes alkalmazás tervezésében szerzett tapasztalat, önállóság
  • A munka elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudás (középfokú, legalább írásban)

Előnyt jelent:

  • OOP programtervezési minták készségszerű használata
  • Linux felhasználói szintű ismerete
  • Unit-testing, TDD gyakorlattal
  • MongoDB használatában szerzett tapasztalat
  • Frontend technológiákban szerzett tapasztalat
  • Concrete5/Sonata CMS ismerete

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes bér
  • Jól megközelíthető iroda
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat, rendszeres csapatépítő programok

A Te tanácsadód Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol