www.cvonline.hu

Backend fejlesztés - diákmunka

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Backend fejlesztés

Érdeklődsz a kihívások után? Dolgoznál suli mellett? Keresünk nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat backend fejlesztés pozícióba!

Feladatok:

  • Weboldal Backend fejlesztése PHP és erős SQL tudással, API fejlesztés
  • Fejlesztői dokumentációk készítése

Fizetés:

  • br.: 1300 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • PHP, MySQL ismeret
  • Legalább heti 20 órás munka vállalása órarenddel összeegyeztetve
  • Angol középfok

Munkaidő:

  • Legalább heti 20 óra

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

E-mailben: az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal. Tárgyba írd bele: BACKEND FEJLESZTÉS

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol