www.cvonline.hu

Backend Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.29.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1186774

Amerikai tulajdonban lévő, digitalis személyazonosság ellenőrzésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Backend fejlesztőt. A projekt egy nagy rendelkezésre állású cloud alapú rendszer fejlesztése hosszú távon.

Jelentkezz, ha:
 - Rendelkezel minimum 2-3 év Clojure /Java/ Scala/ Ptyhon vagy C# fejlesztési tapasztalattal
 - Nyitott vagy a Clojure funkcionális nyelv megtanulására
 - Gyorsan tanulsz új technológiákat
 - Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel
 - Rajongsz a skálázható webservicekért, melyeknek megtervezésében is szívesen részt vennél

 Amit a cég cserébe nyújt:
 - Szakmai fejlődési lehetőség
 - Új technológiák elsajátítása
 - Utazási lehetőség (pl.: Amerikába)
 - Ergonomikus munkakörnyezet

 Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció és jelenleg nyitott egy új szakmai kihívásra, töltse fel angol nyelvű önéletrajzát a hays.hu oldalára.

Randstad Hungary Kft.

Our client is the groundbreaking provider of di...
Budapest

PHP (BACKEND) PROGRAMOZÓ, WEBFEJLESZTŐ (GÖDÖLLŐ)

NetGo.hu Kft

  PHP (BACKEND) PROGRAMOZÓ, WEBFEJLESZTŐ (GÖDÖL...
Budapest, Gödöllő

Backend Fejlesztő - INTS/14/34

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, webfejleszt...
Budapest, Pest