www.cvonline.hu

Back Office vezető

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Budapesti székhelyű Pénzügyi Vállalkozás

munkatársat keres

Feladatok:

  • Hitelezési portfólió adminisztrációja
  • Kapcsolódó pénzügyi műveletek ellenőrzése
  • Lejárt követelések adminisztrációja
  • Work out ügyletek adminisztrációja
  • Jelentések készítése
  • MNB kapcsolattartás
  • Back Office munkatársak munkájának irányítása, ellenőrzése

 Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 5 év releváns munkahelyi tapasztalat ( Hitelezési műveletek adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat előny!)
  • Angol nyelv tudás ( írásbeli és szóbeli )

Fizetési igénnyel megjelölt szakmai önéletrajzát az alábbi email címre kérjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő