www.cvonline.hu

Back office ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 993649

Biztosítási területen működő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • KGFB-vel (Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással) kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Beérkező levelek és panaszlevelek megválaszolása
  • Adategyeztetés, hiányzó adatok írásos bekérése
  • Adatmódosítások elkészítése
  • Szerződések és egyéb dokumentumok irattárazása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Magabiztos, határozott fellépés

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Jó munkakörnyezet

Előnyök:
  • Adatrögzítői, adminisztrátori tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal e-mailen keresztül lehetséges.

Munkavégzés helye:
  • Budapest