www.cvonline.hu

Back office ügyintéző

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1018488

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szerződéseknél névátírás előkészítése,
  • Befizetés és lekönyvelés egyeztetése,
  • Folyószámla egyenlegegyeztetés,
  • Kamatreklamáció és visszafizetési kérelmek intézése,
  • Részletfizetési kérelmek intézése.

Elvárások:

  • Középfokú, közgazdasági, műszaki, marketing-értékesítés, informatikai végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretetek,
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség.
  • Előny: SAP ismerete, közmű cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!