www.cvonline.hu

Back office (támogató) mérnök

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális klímatechnikai vállalat

 back office (támogató) mérnök

pozícióba, teljes munkaidőbe munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

Klímatechnikai termékek értékesítésének irodai támogatása, a meglévő értékesítési csatornák folyamatos fejlesztése és bővítése, ezen belül:

  • ajánlatok kidolgozása;
  • értékesítők munkájának támogatása
  • szállítási szerződések előkészítése, megkötött szerződések nyomon követése;
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki tanácsadás;
  • szerviz tevékenység támogatása;
  • gyártóművekkel való kapcsolattartás, és az általuk biztosított továbbképzéseken való részvétel;

Szakmai elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség, és
  • angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás, és
  • méretező és ajánlatkészítő programok készség szintű ismerete
  • Személyes elvárások:
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • problémamegoldó és kezdeményező készség;
  • elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt.

Előnyt jelent a klímatechnika területén szerzett tapasztalat (tervezői, kivitelezői, értékesítési funkciók).

Amit kínálunk:

  • munkaviszony;
  • versenyképes jövedelem;
  • támogató mérnök (back office) tevékenység az egyik legnevesebb európai klímatechnikai gyártómű magyarországi képviseletén;
  • hivatali célú mobiltelefon.

Ha a fenti pozícióleírás felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol