www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Dinamikusan növekvő biztosítási alkuszcég exkluzív budapesti irodájába tapasztalattal rendelkező

back office munkatársat

keres.

Követelmény:

  • min. 3 éves hasonló pozícióban eltöltött gyakorlat,
  • biztosítási piac ismerete,
  • minimum középfokú végzettség.

Vállalati biztosítások kezelésében meglévő tapasztalat előnyt jelent.

A pozícióval járó főbb feladatok:

  • kapcsolattatás ügyfelekkel, biztosítókkal,
  • kárügyintézés,
  • biztosítási ajánlatok készítése, elemzése.

Napi munkaidő: 8 óra, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Önéletrajzát fizetési igény megjeleölésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő