www.cvonline.hu
Back Office munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 947056
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Megbízó Partnerünk egy nemzetközi, műszaki termékek és megoldások gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat. A közelmúltban nyílt magyarországi irodájuk támogatására keresnek jelenleg

Back office munkatársat, akinek feladatai a következők lesznek:
- az iroda működésének általános koordinációja
- könyvelési folyamatok támogatása
- megrendelésekkel, árajánlatokkal és szállítólevelekkel kapcsolatos adminisztráció
- bérszámfejtési adatok előkészítése, számlázás
- utazásszervezés az értékesítő mérnökök /menedzsment számára

Követelmények
Az új kolléga a következő háttérrel rendelkezik:
- felsőfokú végzettség
- legalább 2-3 év tapasztalat komplex irodai támogató munkakörben
- alapvető pénzügyi affinitás
- legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
- nyitott, proaktív és önálló, érett személyiség

- nemzetközi, egyben modern munkakörnyezet
- családias, kis létszámú, jó hangulatú csapat
- hosszú távú lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

A munkavégzés helye: BUDAÖRS (BKV és céges busszal Bp-ről is könnyen megközelíthető helyszínen)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest