www.cvonline.hu

Back-Office munkatárs

  • A hirdetés 560 napja lejárt

 Értékesítés-támogatás és minőségbiztosítás

Cégünk a  világ egyik legnagyobb festékgyártója, mely Magyarországon is több évtizedes múlttal, világszínvonalú termékekkel és széleskörű megrendelői igényeket kielégítő terméksálával büszkélkedhet. Hazai csapatunkba keresünk Back-Office Munkatársat budaörsi munkavégzéssel.

Az új kolléga fő feladatai az értékesítés támogatása és a felmerülő minőségbiztosítási teendők ellátása lesz.

Teljes körűen ellátja az eladásokból származó adminisztratív feladatokat, gondoskodik a minőségbiztosítási tanúsítványok elkészítéséről, bonyolítja a hatósági ügyintézést és a szükséges szakmai anyagokat készíti elő az auditokhoz.

Az ideális jelölt legalább középfokú végzettséggel, magabiztos társalgási angolnyelv-tudással, vegyipari, esetleg élelmiszeripari tapasztalattal rendelkezik. A pályázatra precíz,  alapos, önálló és  rendszerben gondolkodó pályázók jelentkezését várjuk. A felsőfokú végzettség, a tárgyalóképes  angol nyelvtudás és a nyomdaipari tapasztalat előnyt jelent az elbírálás során.

A leendő munkatársat versenyképes jövedelemmel és egy nemzetközi vállalatcsoport biztos hátterével várjuk. Ha felkeltettük érdeklődését, jelentkezését az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő