www.cvonline.hu

Back Office munkatárs

  • A hirdetés 854 napja lejárt

Feladatok:

  • A Back Office Vezető irányítása alatt nyilvántartási és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése, ellenőrzése
  • Napi adminisztratív teendők ellátása
  • Nyilvántartások kezelése
  • Pénzmozgások figyelése, ellenőrzése, feldolgozása
  • Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Csapatmunkára való képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, alkalmasság
  • Logikus gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő