www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

Magyarország egyik vezető, internetes kereskedelemmel foglalkozó cégéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a cég kereskedelmi ill. logisztikai partnereivel
  • Szükséges információk és anyagok beszerzése, rendszerezése, ellenőrzése
  • Készletek teljes körű kezelése
  • Elszámolások készítése, egyeztetése

Elvárások:

  • Erős MS Excel tudás, napi szintű használathoz
  • Jó munkabírás és kommunikációs készség
  • Precíz, gyors, pontos és önálló munkavégzés, illetve kiváló problémamegoldó készség
  • Felsőfokú román nyelvtudás

Előnyök:

  • Online tapasztalat
  • Kereskedelmi ismeretek

Munkaidő:

  • Napi 8 órában, határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

  • jelentkezni a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével. A tárgyban kérjük feltüntetni: „back office munkatárs”