www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • A hirdetés 961 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Prémium üzletága

BACK OFFICE MUNKATÁRSAT

keres.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai

  • értékesítési ügynökségek operatív működésének támogatása,

  • közvetítői szerződések előkészítése,

  • heti és havi rendszeres statisztikák elkészítése,

  • adatszolgáltatáshoz szükséges adatok begyűjtése,

  • kapcsolattartás az érintett szakterületekkel és az értékesítési hálózattal.

Elvárások
  • középfokú végzettség,

  • kiváló MS Office ismeretek (Word, Excel, Outlook),

  • előny a hasonló területen szerzett tapasztalat.

Küldd el jelentkezésed, ha úgy gondolod, hogy

  • nyitott vagy a szakmai újdonságok elsajátítására,

  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni,

  • precizitás és munkáddal szembeni igényesség jellemez,

  • erősséged az írásbeli és szóbeli kommunikáció.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - jövedelemigény megjelölésével - 2014. december 31-ig Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő