www.cvonline.hu

Back Office Munkatárs

  • A hirdetés 1178 napja lejárt

Magyarország egyik vezető, internetes kereskedelemmel foglalkozó cégéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a cég kereskedelmi partnereivel
  • Szükséges információk és anyagok beszerzése, rendszerezése, ellenőrzése
  • Készletek teljes körű kezelése
  • Elszámolások készítése, egyeztetése
  • Hírlevelek összerakása, kiküldése, monitorozása
  • Promóciós tevékenységek koordinálása

Elvárások:

  • MS Excel alapos ismerete, napi szintű használata
  • Google Analytics felhasználói szintű ismerete
  • Jó munkabírás és kommunikációs készség
  • Precíz, gyors, pontos és önálló munkavégzés, illetve kiváló problémamegoldó készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Online tapasztalat
  • Marketing ismeretek

Munkaidő:

  • Napi 8 órában, határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

Jelentkezni a megadott e-mailcímen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet. A tárgyban kérjük feltüntetni: „back office munkatárs

Jelentkezési határidő: 2014.07.31.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő